Reference

Abyste mohli na stavbě dostat velké množství materiálu až do vysokých pater, nepotřebujete pomoc supermana, postačí si zajistit stavební výtah. Každý má trochu jiné požadavky, proto si můžete pořídit různé druhy výtahů, některé jsou určené jen pro přepravu nákladu, jiné mohou přepravovat i osoby. Stavební výtahy jsou dnes velmi výkonné a pomohou dokončit každou stavbu podstatně rychleji než kdyby materiál nosili lidé.
Vybírat si můžete vysoce kvalitní stavební výtahy značky GEDA, které dokáží přepravit náklad nebo osoby až do výšky 150 metrů a mohou mít nosnost od stovek kilogramů až po několik tun. Pokud hledáte nenáročného pomocníka, možná vám postačí lehký a snadno přenosný stavební výtah s nosností do 200 kilogramů, který rychle postavíte a pomůže vám rychle přesně tam, kde potřebujete.
Pokud potřebujete silnější kalibr, jsou pro vás určené naše výtahy GEDA, které bez problémů pojmou i celé palety s materiálem nebo i materiál, který nelze převážet na paletách. Větší výtahy si poradí bez problémů i s přepravou osob a jsou skvělé třeba i pro rychlou stavbu lešení a další práce. Stavební výtahy využijete pro celou škálu prací. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, uděláme vám nezávaznou kalkulaci, poradíme s výběrem a zodpovíme všechny vaše dotazy